payoneer
Без категорії

Як вивести гроші з-закордону? Payoneer

Працюючи з західними замовниками, ви здивуєтеся наскільки легко відбувається спілкування і робочий процес, проблеми починаються тоді, коли нам потрібно отримати зароблені гроші. Однією з найпростіших в користуванні та виводі коштів є система Payoneer. У цій статті розглянемо її детальніше.

Виведення грошових коштів в Україні з Payoneer

Payoneer – всесвітньовідома компанія, основна місія якої – виведення грошей з Інтернету, завдяки чому вона швидко завоювала популярність серед digital-nomads (програмісти, дизайнери, фотографи, контентщіков). Їй надають перевагу за нестандартну простоту і високий рівень безпеки. Після реєстрації, отримавши і активувавши карту, у вас з’явиться можливість підключення до будь-якого сайту для заробітку в Інтернеті.

Карта Payoneer

Через 2 тижні після реєстрації, я отримав лист з картою, щоб активувати досить підтвердити отримання на сайті і здійснити переклад. Витрати на доставку оплачує компанія!

реєстрація карти payoneer

Вивівши гроші на карту, ви без зайвих зусиль зможете розраховуватися в магазині або знімати готівку в банкоматі. Кожен день Payoneer стає популярним сервісом для виведення коштів з фріланс бірж, e-commerce сервісів, а також проектів які монетизуються: Upwork, Envato, Amazon, Freelancer, 99 designs, Google Adsense, iStock і багато інших). Маст хев для фрілансера і будь-якого хто заробляє в мережі.

Реєстрація в Payoneer

Реєстрація проходить в кілька хвилин. Будьте уважні при заповненні адресних даних. При реєстрації вказується номер посвідчення особи (найкраще водійські права або закордонний паспорт, в крайньому випадку можна використати внутрішній паспорт або ІПН).

тарифи payoneer

Як уже згадувалося, карту вам надішлють безкоштовно, але для активації потрібно щоб на карту надійшли перші гроші.

  • Вартість обслуговування карти $ 29.95 в рік. Оплата стягується з доступного балансу на карті і рік починається з моменту першої транзакції.
  • При розрахунку картою Payoneer в магазині або Інтернеті – комісія $ 0.00. Якщо розрахунок відбувається в національній валюті, долар буде конвертований за курсом банку-власника терміналу.
  • При знятті готівки в банкоматі – комісія $ 3.15, тому бажано переводити великі суми.
  • Увага, система стягує $ 1.00, якщо відбувається «Відмова у видачі коштів» (запит на велику суму ніж доступно / в банкоматі закінчилися гроші) і за «Перегляд балансу в банкоматі». Рекомендую перевіряти баланс на сайті або через додаток.
  • Миттєве зарахування грошей на карту коштує $ 2.50, звичайне безкоштовно – але проводиться протягом двох банківських днів.
  • У той же час система пропонує початковий бонус в розмірі $ 25,00 при реєстрації за посиланням і зарахування на рахунок понад $ 100.00.

Зареєструватися та отримати + бонус в 25$.

 

Payoneer в Україні – банкомати

Деякий час я використовував банкомати Приватбанку і мене все влаштовувало, але є кілька нюансів такої операції.

  1.  Потрібно стежити за курсом конвертації.
  2.  В країні діє обмеження максимальної суми видачі.

Відкриттям виявилося те, що банкомат Райффайзен банку Аваль надає актуальний курс конвертації до здійснення операції! Більше того пропонує на вибір банківський курс або курс мастеркад.

Приклад транзакції – зняв з картки гроші (курс Райффайзенбанку – ₴ 24.8 / $ 1, курс Мастеркард був ₴ 24.2), тоді як в Приватбанку я отримав би свої гроші за курсом ₴ 23,5. Таким чином я прийшов до висновку, що використовувати банкомати Райффайзен банку набагато вигідніші.

Законність payoneer

Згідно чинного законодавства України ми не можемо бути власником незадекларованого рахунку в закордонному банку. Але Payoneer позиціонується як платіжна система.

[messagebox type=”warning” ] Сьогодні існує багато матеріалів на цю тему, з позиції НБУ будь яка картка прирівнюється до рахунку, в той же час Payoneer стверджує зворотнє. В даний момент не існує достатньої законодавчої бази обороту грошей через платіжні системи. Тому використання карти payoneer для виведення грошей цілком безпечне. [/messagebox]

Висновки – Payoneer в Україні

Платіжна карта Payoneer зараз один з найбільш зручних способів виведення грошей, а тарифи цілком адекватні.

Також ви можете користуватися калькулятором щоб відстежити скільки ви отримаєте при виведенні грошей – http://calculator.org.ua/.

 

 

Facebook Comments
admin (Author)