Обзор украинских хостингов - какой хостинг выбрать в Украине
Без категорії

Огляд українських хостингів – який хостинг обрати в Україні

Не раз я задавався питанням: який з хостингів в Україні кращий? Часто замовники просили підібрати для них хостинг, кожного разу я сідав за вивчення питання і по кожному конкретному проекту підбирав хостинг-провайдера. Мій досвід використання найрізноманітніших хостингів дозволив мені написати короткий огляд українських хостингів. При виборі хостингу важливими факторами є:

1. Надійність

Часто буває так, що сайт якийсь час недоступний. Прикро, якщо цей сайт представляє Вашу компанію або блог, але набагато прикріше, якщо цей сайт – інтернет-магазин або скажімо сайт готелю, де відбувається цілодобове бронювання номерів, адже якщо клієнт не зможе зайти на сайт, то він швидше за все забронює номер у вашого конкурента і тут Ви зіткнетеся з серйозними збитками. В Україні існує кілька хостингів, які позиціонують себе як надійні, але на жаль реально жоден не готовий взяти на себе відповідальність за Ваші збитки, якщо щось трапиться. Іншими словами гарантія західного рівня у нас не надається. А проблеми, про які я говорю траплялися у самого надійного з позиціонування та одного з найбільш популярних хостингів в Україні.

2. Об’єм трафіка

Вам варто заздалегідь прикинути якого трафіку Ви очікуєте: якщо на Ваш сайт буде заходити кілька людей в день, то рішення буде одне, але якщо Ви проводите рекламну кампанію, і на сайт може зайти 1000 чоловік та ще й одночасно, зрозуміло, що Вам потрібен більш просунутий хостинг пакет.

3. Ціна

Також є істотним чинником, тим більше що дуже часто вона буває завищеною і може ніяк не співвідноситься з якістю наданих послуг. Приміром мій блог розміщений на хостингу з ціною 5 $ в рік. І я за 3 роки жодного разу не пам’ятаю, щоб він був недоступний, при тому що хостинг провайдер нічого не гарантує, звичайно для бізнесу такий варіант не підійде, але для особистого користування – більш ніж приемлим. Також важливим фаткором є можливість реєстрації домену по приемлимой ціною.

4.Підтримка

Якщо щось трапиться, до кого ви будете звертатися або до кого звернеться системний адміністратор Вашої компанії? Як показує досвід – це теж важливий фактор. Приміром ваш сайт може бути зламаний, а хостинг оператору цілком під силу його відновити всього за 5-10 хвилин, але якщо підтримка реалізована не на належному рівні, то це може зайняти цілу добу спілкування електронною поштою, а то й взагалі лягти на Ваші плечі . Дуже часто недорогі розвиваються хостинги надають сервіс на рівень Вище, отримуючи з вас в кілька разів менше, вони не відсилають Вас в FAQ, а готові навіть перенести ваш сайт і бази даних.

5. Технічні вимоги

Вам звичайно не обов’язково знати такі деталі, але іноді може виявитися, що ваш сайт не зможе працювати, якщо хостинг не підтримує скажімо PHP5 або Вашої CMS. А тепер перейдемо безпосередньо до огляду:

[button link=”http://ukrnames.com/?ref_id=23709″ nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Ukrnames[/button] [button link=”http://www.ukraine.com.ua/?page=79220″ nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Ukraine[/button] [button link=”http://secure.avahost.ru/aff.php?aff=12780&p=ua/” nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Avahost[/button] [button link=”http://freehost.com.ua?refid=6535250″ nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Freehost[/button] [button link=”http://www.besthosting.ua/?from=malkovych” nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Besthosting[/button] [button link=”http://core.host-ua.com/aff.php?aff=065″ nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Host-ua[/button] [button link=”http://mirohost.net/?partner=276490″ nw=”nw” type=”belize_hole” size=”small” ]Mirohost[/button]
вартість мін. пакету 12 міс 14,04 29,52 55.25 15 49 15 70
вартість домену в зоні .com USD 13,18 11,81 1 безплатно / 12,95 13 15,4 10,5 1 безплатно
on-line chat + + + + +
якість послуг – відгуки 4 4 4 4 5 5 4
Facebook Comments
admin (Author)