купить биткоин
гроші

Біткоін гаманці

Надзвичайний успіх криптовалюти призвів до того, що мільйони людей використовують її щодня все частіше. Відсутність контролю з боку держав, робить біткоіни надзвичайно популярним на чорному ринку по всьому світу і тому його курс має позитивну динаміку.

курс біткоина
Курс Біткоіна в USD

Успіх валюти криється ще й у тому, що вона має порівняно позитивну динаміку зростання і в той же час надає більше можливостей для людей, які заробляють на коливанні курсів. З іншого боку це призводить і до додаткових ризиків.

Біткоін-гаманці

Де зберігаються біткоіни? – У спеціалізованих електронних гаманцях! Я підготував порівняльну таблицю основних bitcoin-гаманців

сравнение кошельков bitcoin

Тут ви можете ознайомитися з основними перевагами гаманців, а також з відповідними платформами.

Нижче я привожу посилання на ресурси – де можна завантажити гаманець на свій пристрій чи комп’ютер і докладніше ознайомитися з платформою:

Біткоіни і ризики

Деякі Інтернет магазини, кафе і ресторани вже сьогодні приймають біткоіни при оплаті своїх послуг і товарів – на мою думку, сфера застосування криптовалюта буде постійно розширюватися, а кількість транзакцій продовжить рости. Варто відзначити, що біткоіни не застраховані від ризиків і багато аналітиків продовжують вважати їх однією з наймасштабніших фінансових пірамід в історії цивілізації. До того ж зміни в ціні валюти можуть відбуватися практично миттєво, а передбачити як вона буде поводити себе в майбутньому практично не можливо. Для багатьох електронна валюта продовжує бути непоганим способом заробити, адже курс біткоіни часто злітає вгору.

Українська біржа криптовалют 

Більше про Біткоіни – читайте тут Чрезвычайный успех криптовалюты привел к тому, что миллионы людей используют ее каждый день все чаще. Отсутствие контроля со стороны государств, делает биткоин чрезвычайно популярным на черном рынке по всему миру и в следствии этого его курс имеет позитивную динамику.

Facebook Comments
admin (Author)