Сайт для компанії

Перш ніж створити сайт

Перед створенням сайту варто визначитися з метою. Сьогодні існує 2 підходи до створення сайтів:корпоративний сайт

1.Створити сайт на замовлення. Цей підхід найбільш часто зустрічається і хоча багато хто позиціонує себе інакше, насправді продовжує виконувати свої роботи за схемою: Зробив сайт -> Роби наступний.

2. Сайт для досягнення мети. Підхід з’явився з розвитком систем аналітики і з вдосконаленням інструментів інтернет маркетингу. Суть підходу у тому, що вже на етапі проектування сайт створюється для визначеної мети. Таким чином в результаті відвідувач сайту розуміє де він знаходиться і що потрібно робити, власник сайту отримує максимальну конверсію.

Послуги web-разроботки

Я незалежний фахівець в області IT технологій, пропоную створення сайтів і web-проектів конкретно під завдання бізнесу. Для прозорості своєї роботи я застосовую докладний опис бізнес-процесу і всіх етапів. Також ви будете знати, що саме входить в ціну моєї роботи або в бюджет проекту:

  • Сайт-візитка;
  • Лендінг landing-page (цільова сторінка);
  • Web-сервіс;
  • Сайт-Портфоліо;
  • Інтернет-магазин.

також надаю послуги [buttonsolid link=”http://www.malko.in.ua/uk/prosuvannya-v-interneti-seo/” type=”peter_river” size=”small” ] просування в Інтернеті [/buttonsolid]      [buttonsolid link=”http://www.malko.in.ua/uk/internet-magazin/” type=”emerald” size=”small” ] підтримка Інтернет-магазину [/buttonsolid]

[contact-form-7 id=”595″ title=”Contact form рос”]

malko

Прежде чем создать сайт

Перед созданием сайта нужно определиться с целью. Сегодня существует 2 подхода к созданию сайтов:корпоративний сайт

1. Создать сайт на заказ. Этот подход наиболее частый и хотя многие позиционируют себя иначе, на самом деле продолжают выполнять свои работы по схеме: Сделал сайт -> Делай следующий.

2. Сайт для достижения цели. Подход появился с развитием систем аналитики и с совершенствованием инструментов интернет маркетинга.Суть подхода в том, что уже на этапе проектирования сайт создается для определенной цели. Таким образом в результате посетитель сайта понимает где он находится и что нужно делать, владелец сайта получает максимальную конверсию.

Услуги web-разроботки

Я независимый специалист в области IT технологий, предлагаю создание сайтов и web-проектов конкретно под задачи бизнеса. Для прозрачности своей работы я применяю подробное описание бизнес-процесса и всех этапов. Также вы будете знать, что именно входит в цену моей работы или проекта:

  • Сайт-визитка;
  • Посадочная страница или landing-page (целевая страница);
  • Web-сервис;
  • Сайт-Портфолио;
  • Интернет-магазин.

также предоставляю услуги по

[buttonsolid link=”http://www.malko.in.ua/prosuvannya-v-interneti-seo/” type=”peter_river” size=”small” ] продвижению в Интернете [/buttonsolid]      [buttonsolid link=”http://www.malko.in.ua/internet-magazin/” type=”emerald” size=”small” ] обслуживанию интернет-магазина [/buttonsolid]

[contact-form-7 id=”595″ title=”Contact form рос”]

malko

Facebook Comments

Залишити відповідь