Инструменты Интернет маркетолога
Без категорії

Інструменти Інтернет-маркетолога

Маркетологу початківцю часом важко розібратися з величезним числом програм, плагінів, модулів і сервісів, які корисні в справі просування бізнесу в Інтернеті. У наведеному нижче списку представлені найбільш на наш погляд ефективні web-сервіси.

SEO оптимізація

Miralinks на сьогоднішній день вважається найкращою системою для розміщення статей на зовнішніх ресурсах. Цей сервіс на високому рівні забезпечить якість роботи як оптимізатору, так і веб-майстру. Дуже проста у використанні. Надає гарантію на розміщення статей. Її переваги в тому, що пропонує велику кількість високоякісних ресурсів, що прямо впливає на рейтинг просуваються сайтів.

Rotapost система купівлі / продажу вічних посилань, дуже велика, але поступається Міралінкс за якістю, з іншого боку більш недорога.

Блогун біржа публікацій в блогах з досить хорошими відгуками.

Sape – один з найпотужніших інструментів оптимізаторів, але внаслідок низької якості реалізації посилань і боротьби пошуковиків за якісну кількість посилань його популярність, як і ефективність різко впала. Використовується оптимізаторами, але більшість з них впевнено переходять на більш безпечні методи і сервіси.

Facebook Comments
admin (Author)