все про біткоін
гроші

Bitcoin – все що потрібно знати

Біткоін – це новий вид грошей, з яким ми ще не стикались, тому рекомендація ознайомитись з електронними грошима і принципами їх функціонування – надзвичайно слушна думка.

Bitcoin – інший

Біткойн не схожий на гроші, які вам знайомі і які використовуєте щодня. Перед тим як почати серйозні транзакції, обов’язково познайомтеся ближче і подбайте про захист гаманця. Головне правило у роботі з біткоін – вибір гаманця та його безпека лежать тільки на вашій відповідальності.

Безпека гаманця

Як і реальний, ваш гаманець має бути захищеним. Електронні гроші Біткоін дозволяють зручно переказувати суми грошей, а також мати контроль над ними. Проте питання безпеки вимагає постійної уваги. Пам’ятайте, що відповідальність на захисті грошей лежить на вас.

Підібрати гаманець можна за посиланням

Вартість біткоїнів мінлива

Цена криптовалюты Биткоин в долларах США.Якщо ви звернете увагу на графік, можна побачити значні коливання, які дають як можливості для збільшення капіталу, так і значні ризики його втратити. Вартість біткоїнів постійно змінюється, іноді протягом 15-20 хв. Тому зберігати активи у біткоінах  не рекомендують. Не тримайте кошти у біткоїнах, якщо їх витрата для вас не можлива. У разі коли вам надходять платежі у біткоїнах, скористайтесь сервісами для конвертації у необхідну валюту.

Біткойн-платежі незворотні

Усі без виключення біткойн-транзакції незворотні. Відмінити транзакцію неможливо, а повернути кошти можна лише у випадку, коли отримувач здійснить відповідний переказ особисто. Іншими словами, транзакції варто проводити лише з тими особами та компаніями, яким ви довіряєте, або які мають відповідну репутацію. Біткойн уважно стежить за друкарськими помилками і, зазвичай, операція на помилкову адресу не проходить.

Біткойн не анонімний

Забезпечити конфіденційність при використанні Біткойна досить важко, оскільки біткойн-транзакції проходять публічно, а інформація про них миттєво поширюється у мережі. Це означає, що будь хто має можливість переглянути баланс та транзакції будь-якої біткойн-адреси. Проте, особа користувача залишається прихованою увесь час, поки інформація не відкриється при здійсненні покупки або іншої активності. Саме тому, біткойн-адреси найчастіше використовують лише один раз.

Миттєві транзакції менш безпечні

Стандартна біткойн-тразакція проходить за кілька секунд, а її підтвердження триває наступні 10 хвилин. Протягом цього часу транзакція ще зворотна. Шахраї можуть використовувати це. Якщо у вас не має часу дочекатись підтвердження, запропонуйте невелику суму для оплати транзакції або підвищуйте безпеку за рахунок систем контролю та підтверджень оплат. Варто отримати не менше 6 підтверджень, якщо сума більша $ 1000.00. Таким чином кожне нове підтвердження щораз збільшує вірогідність успішної транзакції.

біткоін в Україні

Біткойн залишається експериментальною валютою

Біткойн – новий експериментальний вид валюти, який все ще продовжує активно розроблятись. По мірі росту популярності та кількості користувачів, буде рости безпека і зручність використання, а також можливості для оплати. Сьогодні біткойни приймають деякі інтернет магазини і кафе в Україні. Тим не менше долю електронної валюти у майбутньому передбачити складно.

Законність та податки

Біткойн – неофіційна валюта. Проте, у більшості юрисдикцій незалежно від виду валюти вимагатимуть сплату податків на прибуток, на заробітну плату, на приріст вартості капіталу або з продажів. Відповідальність за дотримання податкового законодавства лежить саме на вас.

Facebook Comments
admin (Author)